• ul. Filtrowa 77 lok. 27
  • (48) 797 122 143
  • kancelaria@adwokatleszczynski.pl

Testimonials

Testimonials

Client Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim
veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Ludmiła i Zbigniew E.

Ludmiła i Zbigniew E.
Pan adwokat Tomasz Leszczyński jest osobą konkretną, ma dużą wiedzę. Kwestie prawne przedstawia w sposób dostępny i zrozumiały. Udziela rzetelnych i wyczerpujących informacji. Gdy pojawiały się wątpliwości były na bieżąco wyjaśniane. Przygotowywane wnioski sporządzane były precyzyjnie i szczegółowo. Przez cały okres przygotowań do spraw,mieliśmy doskonały kontakt - zarówno telefoniczny,mailowy jak i osobisty. Pan mecenas wykazuje się wysoką kulturą osobistą,jest człowiekiem opanowanym,rzetelnym,empatycznym,chętnie udziela wszelkich porad prawnych. Jego zaangażowanie w sprawę jest na wysokim poziomie. Pilnuje on terminów,dokumentów i na bieżąco informuje o postępach w sprawie. Jesteśmy z mężem zadowoleni ze współpracy. Polecamy innym współpracę z Panem Tomaszem Leszczyńskim.

Przemysław Z.

Przemysław Z.
Pan Mecenas jest profesjonalistą. Wykazuje się rzetelnością i zorganizowaniem. Kompleksowo rozwiązuje problemy związane z prowadzeniem spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedstawia przy danym zagadnieniu wszystkie możliwe ewentualności przy prowadzeniu firmy. Polecam go każdemu!

Beata S.

Beata S.
Pan Mecenas przedstawia i wyjaśnia problemy prawne w jasny i rzeczowy sposób. Przedstawia możliwe scenariusze i ich dalsze konsekwencje, co ułatwiło mi podjęcie świadomej decyzji co dalszego toku postępowania w mojej sprawie. Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, opanowaniem i empatią. Bez problemu udziela dodatkowych wyjaśnień w razie konieczności.

Natalia Z.

Natalia Z.
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu" tak określiłabym zaangażowanie Pana Mecenasa - świetny człowiek - Polecam